Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Kontakt

Gabinety Psychoterapii

40-048 Katowice

ul. Józefa Rymera 5/5

Nr rachunku bankowego
46 1140 2004 0000 3602 6681 1418

email: poczta@gabinetypsychoterapii.com

tel. 516 457 814

Nasza poradnia, w której skład wchodzą Gabinety Psychoterapii, gabinet psychiatry oraz gabinet seksuologiczny, ma duże doświadczenie w pracy z osobami posiadającymi problemy natury psychicznej, seksualnej oraz trudności w samorozwoju czy samorealizacji. Dzięki  wieloletniej praktyce, podczas specjalistycznych konsultacji, nasi fachowcy w odpowiedni, dostosowany do Twojego przypadku sposób, pomogą Ci określić źródło problemu oraz podpowiedzą w jaki sposób skutecznie z nim walczyć i na nowo cieszyć się życiem.

Gabinety Psychoterapii oferują kompleksową i fachową pomoc w walce z depresją oraz innymi psychicznymi przypadłościami. W naszej ofercie znajduje się nie tylko psychoterapia, ale także pomoc psychiatryczna i seksuologiczna. Dzięki tak szerokiej ofercie, a także kompetentnemu oraz profesjonalnemu podejściu z pewnością pomożemy Ci w walce z problemem i skutecznemu zwalczaniu go.

Gabinet seksuologiczny oferuje specjalistyczną diagnozę i terapię, której celem jest dojście do źródła problemu, zwalczenie go oraz edukacja na temat seksualności, identyfikacji płciowej. To także pomoc w zaakceptowaniu tożsamości seksualnej oraz poprawa relacji partnerskich i przeżywania intymności. Nasz gabinet seksuologiczny jest także odpowiednim miejscem dla osób, które nie radzą sobie z określeniem potrzeb, preferencji, ale i ograniczeń, które są gwarancją satysfakcjonującego życia seksualnego. Nasz gabinet seksuologiczny zapewnia skuteczną oraz kompleksową pomoc od pierwszego do ostatniego dnia terapii.

Nasze Gabinety Psychoterapii znajdują się w bardzo dogodnej lokalizacji, w niewielkiej odległości, zarówno od przystanku tramwajowego, jak i autobusowego co znacząco ułatwia dojazd. Istnieje również możliwość łatwego i szybkiego umówienia się na wizytę poprzez adres e-mail lub nasz numer telefonu. Rejestracja odbywa się także poprzez stronę znanylekarz.pl. Zapraszamy również do śledzenia nas na Facebooku oraz monitorowania zamieszczanych tam przez nas aktualności.

Zapraszamy!

Imię i Nazwisko:
Telefon:
E-mail: *
Treść wiadomości: *
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe