Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Ada Obrączka

Nasi specjaliści
file-image0-132.jpeg

Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży.

Ukończyła psychologię na Akademii Ignatianum w Kraków, jest w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regulernej superwizji.

znany lekarz - Ada Obrączka

Wybierz termin wizyty

Piątek22 Października
Sobota23 Października
Niedziela24 Października
Poniedziałek25 Października
Wtorek26 Października
Środa27 Października
Czwartek28 Października
Piątek29 Października
Sobota30 Października
Niedziela31 Października
Poniedziałek1 Listopada
Wtorek2 Listopada
Środa3 Listopada
Czwartek4 Listopada
Piątek5 Listopada
Sobota6 Listopada
Niedziela7 Listopada
Poniedziałek8 Listopada
Wtorek9 Listopada
Środa10 Listopada
Czwartek11 Listopada
Piątek12 Listopada
Sobota13 Listopada
Niedziela14 Listopada
Poniedziałek15 Listopada
Wtorek16 Listopada
Środa17 Listopada
Czwartek18 Listopada
Piątek19 Listopada
Sobota20 Listopada


19:00
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, korporacjach medycznych, areszcie śledczym oraz zakładach karnych.

Uczestniczyłam również w szkoleniu przygotowującym do podjęcia pracy psychoterapeuty uzyskując wiedzę z zakresu psychoterapii oraz w treningach grup balintowskich. Brałam udział w szkoleniach skupiających się na tematyce całościowych zaburzeń rozwoju ASD oraz szkoleniach z obszaru psychoterapii dzieci i młodzieży.

Pracuję z osobami zmagającymi się między innymi z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, objawami psychosomatycznymi czy trudnościami w relacjach międzyludzkich. 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Gwarantuję pomoc w warunkach życzliwości i zrozumienia. W pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Swoją pracę terapeutyczną poddaję także regularnej superwizji.