Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Ada Obrączka

Nasi specjaliści
file-image0-132.jpeg

Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży.

Ukończyła psychologię na Akademii Ignatianum w Kraków, jest w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regulernej superwizji.

znany lekarz - Ada Obrączka

Wybierz termin wizyty

Sobota3 Czerwca
Niedziela4 Czerwca
Poniedziałek5 Czerwca
Wtorek6 Czerwca
Środa7 Czerwca
Czwartek8 Czerwca
Piątek9 Czerwca
Sobota10 Czerwca
Niedziela11 Czerwca
Poniedziałek12 Czerwca
Wtorek13 Czerwca
Środa14 Czerwca
Czwartek15 Czerwca
Piątek16 Czerwca
Sobota17 Czerwca
Niedziela18 Czerwca
Poniedziałek19 Czerwca
Wtorek20 Czerwca
Środa21 Czerwca
Czwartek22 Czerwca
Piątek23 Czerwca
Sobota24 Czerwca
Niedziela25 Czerwca
Poniedziałek26 Czerwca
Wtorek27 Czerwca
Środa28 Czerwca
Czwartek29 Czerwca
Piątek30 Czerwca
Sobota1 Lipca
Niedziela2 Lipca

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, korporacjach medycznych, areszcie śledczym oraz zakładach karnych.

Uczestniczyłam również w szkoleniu przygotowującym do podjęcia pracy psychoterapeuty uzyskując wiedzę z zakresu psychoterapii oraz w treningach grup balintowskich. Brałam udział w szkoleniach skupiających się na tematyce całościowych zaburzeń rozwoju ASD oraz szkoleniach z obszaru psychoterapii dzieci i młodzieży.

Pracuję z osobami zmagającymi się między innymi z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, objawami psychosomatycznymi czy trudnościami w relacjach międzyludzkich. 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Gwarantuję pomoc w warunkach życzliwości i zrozumienia. W pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Swoją pracę terapeutyczną poddaję także regularnej superwizji.