Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Ada Obrączka

Nasi specjaliści
file-image0-132.jpeg

Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży.

Ukończyła psychologię na Akademii Ignatianum w Kraków, jest w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regulernej superwizji.

znany lekarz - Ada Obrączka

Wybierz termin wizyty

Niedziela1 Października
Poniedziałek2 Października
Wtorek3 Października
Środa4 Października
Czwartek5 Października
Piątek6 Października
Sobota7 Października
Niedziela8 Października
Poniedziałek9 Października
Wtorek10 Października
Środa11 Października
Czwartek12 Października
Piątek13 Października
Sobota14 Października
Niedziela15 Października
Poniedziałek16 Października
Wtorek17 Października
Środa18 Października
Czwartek19 Października
Piątek20 Października
Sobota21 Października
Niedziela22 Października
Poniedziałek23 Października
Wtorek24 Października
Środa25 Października
Czwartek26 Października
Piątek27 Października
Sobota28 Października
Niedziela29 Października
Poniedziałek30 Października

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, korporacjach medycznych, areszcie śledczym oraz zakładach karnych.

Uczestniczyłam również w szkoleniu przygotowującym do podjęcia pracy psychoterapeuty uzyskując wiedzę z zakresu psychoterapii oraz w treningach grup balintowskich. Brałam udział w szkoleniach skupiających się na tematyce całościowych zaburzeń rozwoju ASD oraz szkoleniach z obszaru psychoterapii dzieci i młodzieży.

Pracuję z osobami zmagającymi się między innymi z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, objawami psychosomatycznymi czy trudnościami w relacjach międzyludzkich. 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Gwarantuję pomoc w warunkach życzliwości i zrozumienia. W pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Swoją pracę terapeutyczną poddaję także regularnej superwizji.