Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Ada Obrączka

Nasi specjaliści
file-image0-132.jpeg

Psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży.

Ukończyła psychologię na Akademii Ignatianum w Kraków, jest w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regulernej superwizji.

znany lekarz - Ada Obrączka

Wybierz termin wizyty

Czwartek6 Października
Piątek7 Października
Sobota8 Października
Niedziela9 Października
Poniedziałek10 Października
Wtorek11 Października
Środa12 Października
Czwartek13 Października
Piątek14 Października
Sobota15 Października
Niedziela16 Października
Poniedziałek17 Października
Wtorek18 Października
Środa19 Października
Czwartek20 Października
Piątek21 Października
Sobota22 Października
Niedziela23 Października
Poniedziałek24 Października
Wtorek25 Października
Środa26 Października
Czwartek27 Października
Piątek28 Października
Sobota29 Października
Niedziela30 Października
Poniedziałek31 Października
Wtorek1 Listopada
Środa2 Listopada
Czwartek3 Listopada
Piątek4 Listopada


Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie psychodynamicznym. Kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.
Doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, korporacjach medycznych, areszcie śledczym oraz zakładach karnych.

Uczestniczyłam również w szkoleniu przygotowującym do podjęcia pracy psychoterapeuty uzyskując wiedzę z zakresu psychoterapii oraz w treningach grup balintowskich. Brałam udział w szkoleniach skupiających się na tematyce całościowych zaburzeń rozwoju ASD oraz szkoleniach z obszaru psychoterapii dzieci i młodzieży.

Pracuję z osobami zmagającymi się między innymi z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, objawami psychosomatycznymi czy trudnościami w relacjach międzyludzkich. 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Gwarantuję pomoc w warunkach życzliwości i zrozumienia. W pracy istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta – wspólnie ustalamy cel i metody naszej pracy. Swoją pracę terapeutyczną poddaję także regularnej superwizji.