Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Agata Nowakowska

Nasi specjaliści
file-agata-foto-2-122.jpg

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz terapię par, małżeństw i rodzin.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Od kilkunastu lat zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz pomocą w ramach interwencji kryzysowej.

Wybierz termin wizyty

Poniedziałek27 Czerwca
Wtorek28 Czerwca
Środa29 Czerwca
Czwartek30 Czerwca
Piątek1 Lipca
Sobota2 Lipca
Niedziela3 Lipca
Poniedziałek4 Lipca
Wtorek5 Lipca
Środa6 Lipca
Czwartek7 Lipca
Piątek8 Lipca
Sobota9 Lipca
Niedziela10 Lipca
Poniedziałek11 Lipca
Wtorek12 Lipca
Środa13 Lipca
Czwartek14 Lipca
Piątek15 Lipca
Sobota16 Lipca
Niedziela17 Lipca
Poniedziałek18 Lipca
Wtorek19 Lipca
Środa20 Lipca
Czwartek21 Lipca
Piątek22 Lipca
Sobota23 Lipca
Niedziela24 Lipca
Poniedziałek25 Lipca
Wtorek26 Lipca


Jestem psychologiem, psychoterapeutą, interwentem kryzysowym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach z zakresu pomocy psychologicznej, terapii, interwencji kryzysowej, wczesnej interwencji w następstwie traumatycznych zdarzeń. Od wielu lat pomagam osobom, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej takiej jak doświadczenie utraty, żałoby, traumy, przemocy, strat prokreacyjnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Moje 16 letnie doświadczenie w pracy z człowiekiem nauczyło mnie pokory i cierpliwości wobec złożoności problemów, z którymi zwracają się do mnie klienci.