Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Agata Nowakowska

Nasi specjaliści
file-agata-foto-2-122.jpg

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz terapię par, małżeństw i rodzin.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Od kilkunastu lat zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz pomocą w ramach interwencji kryzysowej.

Wybierz termin wizyty

Wtorek21 Września
Środa22 Września
Czwartek23 Września
Piątek24 Września
Sobota25 Września
Niedziela26 Września
Poniedziałek27 Września
Wtorek28 Września
Środa29 Września
Czwartek30 Września
Piątek1 Października
Sobota2 Października
Niedziela3 Października
Poniedziałek4 Października
Wtorek5 Października
Środa6 Października
Czwartek7 Października
Piątek8 Października
Sobota9 Października
Niedziela10 Października
Poniedziałek11 Października
Wtorek12 Października
Środa13 Października
Czwartek14 Października
Piątek15 Października
Sobota16 Października
Niedziela17 Października
Poniedziałek18 Października
Wtorek19 Października
Środa20 Października
Jestem psychologiem, psychoterapeutą, interwentem kryzysowym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach z zakresu pomocy psychologicznej, terapii, interwencji kryzysowej, wczesnej interwencji w następstwie traumatycznych zdarzeń. Od wielu lat pomagam osobom, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej takiej jak doświadczenie utraty, żałoby, traumy, przemocy, strat prokreacyjnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Moje 16 letnie doświadczenie w pracy z człowiekiem nauczyło mnie pokory i cierpliwości wobec złożoności problemów, z którymi zwracają się do mnie klienci.