Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Agata Nowakowska

Nasi specjaliści
file-agata-foto-2-122.jpg

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz terapię par, małżeństw i rodzin.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Od kilkunastu lat zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz pomocą w ramach interwencji kryzysowej.

Wybierz termin wizyty

Piątek25 Czerwca
Sobota26 Czerwca
Niedziela27 Czerwca
Poniedziałek28 Czerwca
Wtorek29 Czerwca
Środa30 Czerwca
Czwartek1 Lipca
Piątek2 Lipca
Sobota3 Lipca
Niedziela4 Lipca
Poniedziałek5 Lipca
Wtorek6 Lipca
Środa7 Lipca
Czwartek8 Lipca
Piątek9 Lipca
Sobota10 Lipca
Niedziela11 Lipca
Poniedziałek12 Lipca
Wtorek13 Lipca
Środa14 Lipca
Czwartek15 Lipca
Piątek16 Lipca
Sobota17 Lipca
Niedziela18 Lipca
Poniedziałek19 Lipca
Wtorek20 Lipca
Środa21 Lipca
Czwartek22 Lipca
Piątek23 Lipca
Sobota24 Lipca


Jestem psychologiem, psychoterapeutą, interwentem kryzysowym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach z zakresu pomocy psychologicznej, terapii, interwencji kryzysowej, wczesnej interwencji w następstwie traumatycznych zdarzeń. Od wielu lat pomagam osobom, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej takiej jak doświadczenie utraty, żałoby, traumy, przemocy, strat prokreacyjnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Moje 16 letnie doświadczenie w pracy z człowiekiem nauczyło mnie pokory i cierpliwości wobec złożoności problemów, z którymi zwracają się do mnie klienci.