Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Agata Nowakowska

Nasi specjaliści
file-agata-foto-2-122.jpg

Psycholog, psychoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz terapię par, małżeństw i rodzin.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Od kilkunastu lat zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz pomocą w ramach interwencji kryzysowej.

Wybierz termin wizyty

Czwartek6 Października
Piątek7 Października
Sobota8 Października
Niedziela9 Października
Poniedziałek10 Października
Wtorek11 Października
Środa12 Października
Czwartek13 Października
Piątek14 Października
Sobota15 Października
Niedziela16 Października
Poniedziałek17 Października
Wtorek18 Października
Środa19 Października
Czwartek20 Października
Piątek21 Października
Sobota22 Października
Niedziela23 Października
Poniedziałek24 Października
Wtorek25 Października
Środa26 Października
Czwartek27 Października
Piątek28 Października
Sobota29 Października
Niedziela30 Października
Poniedziałek31 Października
Wtorek1 Listopada
Środa2 Listopada
Czwartek3 Listopada
Piątek4 Listopada


Jestem psychologiem, psychoterapeutą, interwentem kryzysowym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz 4,5 letni kurs przygotowujący do certyfikatu psychoterapeuty Systemowej Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach z zakresu pomocy psychologicznej, terapii, interwencji kryzysowej, wczesnej interwencji w następstwie traumatycznych zdarzeń. Od wielu lat pomagam osobom, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej takiej jak doświadczenie utraty, żałoby, traumy, przemocy, strat prokreacyjnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji zarówno indywidualnej, jak i grupowej.

Moje 16 letnie doświadczenie w pracy z człowiekiem nauczyło mnie pokory i cierpliwości wobec złożoności problemów, z którymi zwracają się do mnie klienci.