Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Aleksandra Błędowska

Nasi specjaliści
file-abledowska-121.jpg

Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Pomocą psychologiczną i psychoterapią zajmuje się od kilkunastu lat. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

znany lekarz - Aleksandra Błędowska

Wybierz termin wizyty

Czwartek6 Października
Piątek7 Października
Sobota8 Października
Niedziela9 Października
Poniedziałek10 Października
Wtorek11 Października
Środa12 Października
Czwartek13 Października
Piątek14 Października
Sobota15 Października
Niedziela16 Października
Poniedziałek17 Października
Wtorek18 Października
Środa19 Października
Czwartek20 Października
Piątek21 Października
Sobota22 Października
Niedziela23 Października
Poniedziałek24 Października
Wtorek25 Października
Środa26 Października
Czwartek27 Października
Piątek28 Października
Sobota29 Października
Niedziela30 Października
Poniedziałek31 Października
Wtorek1 Listopada
Środa2 Listopada
Czwartek3 Listopada
Piątek4 Listopada

10:00

10:00

10:00
11:00
16:00

16:00

16:00
17:00

17:00

17:00Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim. Swoje doświadczenia kliniczne zdobywałam stażując m.in. w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiani „Dąbrówka” w Gliwicach. Obecnie pracuję na oddziale ogólnopsychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu oraz w poradni zdrowia psychicznego, działającej w ramach Specjalistycznej Poradni „Medlife” w Lublińcu.

W 2014 r. otrzymałam dyplom ukończenia 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Swoje kompetencje zawodowe stale rozwijam, uczestnicząc w licznych sympozjach, seminariach i konferencjach organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem aktywnym członkiem. Obecnie doskonalę swój warsztat pracy, przygotowując się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zajmuję się psychoterapią osób cierpiących na nerwicę, zaburzenia osobowości (m.in. borderline) oraz stany psychotyczne, jak również zmagających się z kryzysem czy traumą.

W związku z różnorodnością problemów z jakimi pacjenci zgłaszają się po pomoc, dostosowuję swój sposób pracy: od wsparcia i towarzyszenia w życiowych przemianach, do intensywnej pracy nad zmianą struktury osobowości. Celem interwencji terapeutycznych jest poprawa jakości życia pacjenta poprzez m.in.: zmianę obrazu samego siebie, zmianę sposobu postrzegania świata, poprawę relacji interpersonalnych, uzyskiwanie satysfakcji w życiu zawodowym, większą swobodę w wyrażaniu emocji i realizowaniu własnych pragnień.