Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Aleksandra Błędowska

Nasi specjaliści
file-abledowska-121.jpg

Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Pomocą psychologiczną i psychoterapią zajmuje się od kilkunastu lat. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

znany lekarz - Aleksandra Błędowska

Wybierz termin wizyty

Czwartek30 Listopada
Piątek1 Grudnia
Sobota2 Grudnia
Niedziela3 Grudnia
Poniedziałek4 Grudnia
Wtorek5 Grudnia
Środa6 Grudnia
Czwartek7 Grudnia
Piątek8 Grudnia
Sobota9 Grudnia
Niedziela10 Grudnia
Poniedziałek11 Grudnia
Wtorek12 Grudnia
Środa13 Grudnia
Czwartek14 Grudnia
Piątek15 Grudnia
Sobota16 Grudnia
Niedziela17 Grudnia
Poniedziałek18 Grudnia
Wtorek19 Grudnia
Środa20 Grudnia
Czwartek21 Grudnia
Piątek22 Grudnia
Sobota23 Grudnia
Niedziela24 Grudnia
Poniedziałek25 Grudnia
Wtorek26 Grudnia
Środa27 Grudnia
Czwartek28 Grudnia
Piątek29 Grudnia

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim. Swoje doświadczenia kliniczne zdobywałam stażując m.in. w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiani „Dąbrówka” w Gliwicach. Obecnie pracuję na oddziale ogólnopsychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu oraz w poradni zdrowia psychicznego, działającej w ramach Specjalistycznej Poradni „Medlife” w Lublińcu.

W 2014 r. otrzymałam dyplom ukończenia 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Swoje kompetencje zawodowe stale rozwijam, uczestnicząc w licznych sympozjach, seminariach i konferencjach organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem aktywnym członkiem. Obecnie doskonalę swój warsztat pracy, przygotowując się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zajmuję się psychoterapią osób cierpiących na nerwicę, zaburzenia osobowości (m.in. borderline) oraz stany psychotyczne, jak również zmagających się z kryzysem czy traumą.

W związku z różnorodnością problemów z jakimi pacjenci zgłaszają się po pomoc, dostosowuję swój sposób pracy: od wsparcia i towarzyszenia w życiowych przemianach, do intensywnej pracy nad zmianą struktury osobowości. Celem interwencji terapeutycznych jest poprawa jakości życia pacjenta poprzez m.in.: zmianę obrazu samego siebie, zmianę sposobu postrzegania świata, poprawę relacji interpersonalnych, uzyskiwanie satysfakcji w życiu zawodowym, większą swobodę w wyrażaniu emocji i realizowaniu własnych pragnień.