Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Aneta Neffe

Nasi specjaliści
file-gabinety-069-107.jpg

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapię par.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin CM UJ w Krakowie. Od 16 lat zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapią, w tym, od lat 10, również pracą w ramach interwencji kryzysowej.

znany lekarz - Aneta Neffe

Wybierz termin wizyty

Sobota3 Czerwca
Niedziela4 Czerwca
Poniedziałek5 Czerwca
Wtorek6 Czerwca
Środa7 Czerwca
Czwartek8 Czerwca
Piątek9 Czerwca
Sobota10 Czerwca
Niedziela11 Czerwca
Poniedziałek12 Czerwca
Wtorek13 Czerwca
Środa14 Czerwca
Czwartek15 Czerwca
Piątek16 Czerwca
Sobota17 Czerwca
Niedziela18 Czerwca
Poniedziałek19 Czerwca
Wtorek20 Czerwca
Środa21 Czerwca
Czwartek22 Czerwca
Piątek23 Czerwca
Sobota24 Czerwca
Niedziela25 Czerwca
Poniedziałek26 Czerwca
Wtorek27 Czerwca
Środa28 Czerwca
Czwartek29 Czerwca
Piątek30 Czerwca
Sobota1 Lipca
Niedziela2 Lipca

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i stażach z zakresu pomocy rodzinie i dzieciom.

Od 10 lat zajmuję się pomocą w ramach interwencji kryzysowej, pomagając osobom, które znalazły się w szeroko rozumianej trudnej sytuacji życiowej, takich jak doświadczenie żałoby, utraty pracy, choroby bliskich, przemocą domową lub mobbingiem.

Od 16 lat pracuję także z dziećmi i młodzieżą, konsultując rodziców oraz wspierając placówki oświatowe (przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja),

Przed rozpoczęciem pracy z dzieckiem zapraszam na spotkanie tylko rodziców. Taka konsultacja bez udziału dziecka pozwala na uzyskanie informacji o przebiegu jego rozwoju, sytuacji rodzinnej, niepokojących zachowań obserwowanych przez rodziców, oczekiwań związanych z diagnozą i terapią.