Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Aneta Neffe

Nasi specjaliści
file-gabinety-069-107.jpg

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapię par.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin CM UJ w Krakowie. Od 16 lat zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapią, w tym, od lat 10, również pracą w ramach interwencji kryzysowej.

znany lekarz - Aneta Neffe

Wybierz termin wizyty

Niedziela29 Stycznia
Poniedziałek30 Stycznia
Wtorek31 Stycznia
Środa1 Luty
Czwartek2 Luty
Piątek3 Luty
Sobota4 Luty
Niedziela5 Luty
Poniedziałek6 Luty
Wtorek7 Luty
Środa8 Luty
Czwartek9 Luty
Piątek10 Luty
Sobota11 Luty
Niedziela12 Luty
Poniedziałek13 Luty
Wtorek14 Luty
Środa15 Luty
Czwartek16 Luty
Piątek17 Luty
Sobota18 Luty
Niedziela19 Luty
Poniedziałek20 Luty
Wtorek21 Luty
Środa22 Luty
Czwartek23 Luty
Piątek24 Luty
Sobota25 Luty
Niedziela26 Luty
Poniedziałek27 Luty

09:30


Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i stażach z zakresu pomocy rodzinie i dzieciom.

Od 10 lat zajmuję się pomocą w ramach interwencji kryzysowej, pomagając osobom, które znalazły się w szeroko rozumianej trudnej sytuacji życiowej, takich jak doświadczenie żałoby, utraty pracy, choroby bliskich, przemocą domową lub mobbingiem.

Od 16 lat pracuję także z dziećmi i młodzieżą, konsultując rodziców oraz wspierając placówki oświatowe (przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja),

Przed rozpoczęciem pracy z dzieckiem zapraszam na spotkanie tylko rodziców. Taka konsultacja bez udziału dziecka pozwala na uzyskanie informacji o przebiegu jego rozwoju, sytuacji rodzinnej, niepokojących zachowań obserwowanych przez rodziców, oczekiwań związanych z diagnozą i terapią.