Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Aneta Neffe

Nasi specjaliści
file-gabinety-069-107.jpg

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapię par.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin CM UJ w Krakowie. Od 16 lat zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapią, w tym, od lat 10, również pracą w ramach interwencji kryzysowej.

znany lekarz - Aneta Neffe

Wybierz termin wizyty

Czwartek30 Listopada
Piątek1 Grudnia
Sobota2 Grudnia
Niedziela3 Grudnia
Poniedziałek4 Grudnia
Wtorek5 Grudnia
Środa6 Grudnia
Czwartek7 Grudnia
Piątek8 Grudnia
Sobota9 Grudnia
Niedziela10 Grudnia
Poniedziałek11 Grudnia
Wtorek12 Grudnia
Środa13 Grudnia
Czwartek14 Grudnia
Piątek15 Grudnia
Sobota16 Grudnia
Niedziela17 Grudnia
Poniedziałek18 Grudnia
Wtorek19 Grudnia
Środa20 Grudnia
Czwartek21 Grudnia
Piątek22 Grudnia
Sobota23 Grudnia
Niedziela24 Grudnia
Poniedziałek25 Grudnia
Wtorek26 Grudnia
Środa27 Grudnia
Czwartek28 Grudnia
Piątek29 Grudnia

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim oraz 4,5 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i stażach z zakresu pomocy rodzinie i dzieciom.

Od 10 lat zajmuję się pomocą w ramach interwencji kryzysowej, pomagając osobom, które znalazły się w szeroko rozumianej trudnej sytuacji życiowej, takich jak doświadczenie żałoby, utraty pracy, choroby bliskich, przemocą domową lub mobbingiem.

Od 16 lat pracuję także z dziećmi i młodzieżą, konsultując rodziców oraz wspierając placówki oświatowe (przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja),

Przed rozpoczęciem pracy z dzieckiem zapraszam na spotkanie tylko rodziców. Taka konsultacja bez udziału dziecka pozwala na uzyskanie informacji o przebiegu jego rozwoju, sytuacji rodzinnej, niepokojących zachowań obserwowanych przez rodziców, oczekiwań związanych z diagnozą i terapią.