Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Małgorzata Wachowicz

Nasi specjaliści
file-gabinety-147-100.jpg

Psychoterapeutka, filozof. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2011 roku pracuje w Zespole Leczenia Środowiskowego przy Centrum Psychiatrii w Katowicach. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń osobowości i zaburzeń afektywnych.

znany lekarz - Małgorzata Wachowicz

Wybierz termin wizyty

Piątek25 Czerwca
Sobota26 Czerwca
Niedziela27 Czerwca
Poniedziałek28 Czerwca
Wtorek29 Czerwca
Środa30 Czerwca
Czwartek1 Lipca
Piątek2 Lipca
Sobota3 Lipca
Niedziela4 Lipca
Poniedziałek5 Lipca
Wtorek6 Lipca
Środa7 Lipca
Czwartek8 Lipca
Piątek9 Lipca
Sobota10 Lipca
Niedziela11 Lipca
Poniedziałek12 Lipca
Wtorek13 Lipca
Środa14 Lipca
Czwartek15 Lipca
Piątek16 Lipca
Sobota17 Lipca
Niedziela18 Lipca
Poniedziałek19 Lipca
Wtorek20 Lipca
Środa21 Lipca
Czwartek22 Lipca
Piątek23 Lipca
Sobota24 Lipca18:30

Jestem psychoterapeutką. Ukończyłam filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz całościowy czteroletni Kurs Psychoterapii Psychoanalitycznej organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, Szpitala im. J. Babińskiego W Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej, specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości i zaburzeń afektywnych. Odbyłam półroczny staż na Oddziale Zaburzeń Osobowości w Krakowie. Przez 5 lat pracowałam w Zespole Leczenia Środowiskowego przy Centrum Psychiatrii w Katowicach. Obecnie jestem zatrudniona w Ośrodku Zdrowia Psychicznego „Feniks” na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym z osobami po kryzysach psychicznych. Praca w zespole poszerza moje rozumienie problematyki zaburzeń z jakimi borykają się pacjenci, rozwija mnie jako terapeutkę.

Obecnie jestem w procesie uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty, swoją pracę poddaję stałej superwizji u psychoanalityka.