Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Rafał Adamowski

Nasi specjaliści
file-niedziela-035-118.jpg

Psycholog, terapeuta uzależnień, coach. Prowadzi terapię indywidualną i podtrzymującą osób dorosłych.

Od 2003 roku zajmuje się pomocą psychologiczną. Ukończył psychologię na UMCS w Lublinie, specjalistyczne kursy w Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej oraz Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii. W trakcie procesu certyfikacji jako specjalista terapii uzależnień.

znany lekarz - Rafał Adamowski

Wybierz termin wizyty

Piątek14 Grudnia
Sobota15 Grudnia
Niedziela16 Grudnia
Poniedziałek17 Grudnia
Wtorek18 Grudnia
Środa19 Grudnia
Czwartek20 Grudnia
Piątek21 Grudnia
Sobota22 Grudnia
Niedziela23 Grudnia
Poniedziałek24 Grudnia
Wtorek25 Grudnia
Środa26 Grudnia
Czwartek27 Grudnia
Piątek28 Grudnia
Sobota29 Grudnia
Niedziela30 Grudnia
Poniedziałek31 Grudnia
Wtorek1 Stycznia
Środa2 Stycznia
Czwartek3 Stycznia
Piątek4 Stycznia
Sobota5 Stycznia
Niedziela6 Stycznia
Poniedziałek7 Stycznia
Wtorek8 Stycznia
Środa9 Stycznia
Czwartek10 Stycznia
Piątek11 Stycznia
Sobota12 Stycznia

Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, jak również specjalistyczne kursy w Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej w Krakowie, Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii w Lublinie. Aktualnie w procesie certyfikacyjnym jako specjalista terapii uzależnień przy Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.


Od trzynastu lat współpracuję z firmami doradztwa personalnego oraz Ośrodkami Pomocy Społecznej w obszarze rozwoju osobistego lub/i zawodowego. Zrealizowałem staż w Zakładzie Lecznictwa Odwykowego „Szansa” w Pławniowicach Pracuję w zakresie uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz zachowań (hazard, seks, praca, zakupy, nowe technologie).


Celem terapii uzależnień jest poprawa funkcjonowania psychospołecznego osoby oraz wzbudzenie prozdrowotnej postawy w stosunku do siebie i poprawa relacji z innymi. Wzmacniamy motywację do działania oraz do zmiany obecnej sytuacji klienta tak, by miał poczucie kontroli i sprawstwa nad swoim życiem. Pracujemy nad wzrostem poczucia własnej wartości jak rozwiązywać sytuacje problemowe, i skąd czerpać energię w trudnych sytuacjach.


W swojej pracy kieruję się dewizą: „każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu”. Klient przychodzi do terapeuty PO-MOC, i tą MOC staram się odkryć w danej osobie.