Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Rafał Adamowski

Nasi specjaliści
file-niedziela-035-118.jpg

Psycholog, terapeuta uzależnień, coach. Prowadzi terapię indywidualną i podtrzymującą osób dorosłych.

Od 2003 roku zajmuje się pomocą psychologiczną. Ukończył psychologię na UMCS w Lublinie, specjalistyczne kursy w Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej oraz Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii. W trakcie procesu certyfikacji jako specjalista terapii uzależnień.

znany lekarz - Rafał Adamowski

Wybierz termin wizyty

Środa26 Czerwca
Czwartek27 Czerwca
Piątek28 Czerwca
Sobota29 Czerwca
Niedziela30 Czerwca
Poniedziałek1 Lipca
Wtorek2 Lipca
Środa3 Lipca
Czwartek4 Lipca
Piątek5 Lipca
Sobota6 Lipca
Niedziela7 Lipca
Poniedziałek8 Lipca
Wtorek9 Lipca
Środa10 Lipca
Czwartek11 Lipca
Piątek12 Lipca
Sobota13 Lipca
Niedziela14 Lipca
Poniedziałek15 Lipca
Wtorek16 Lipca
Środa17 Lipca
Czwartek18 Lipca
Piątek19 Lipca
Sobota20 Lipca
Niedziela21 Lipca
Poniedziałek22 Lipca
Wtorek23 Lipca
Środa24 Lipca
Czwartek25 Lipca

Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, jak również specjalistyczne kursy w Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej w Krakowie, Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii w Lublinie. Aktualnie w procesie certyfikacyjnym jako specjalista terapii uzależnień przy Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.


Od trzynastu lat współpracuję z firmami doradztwa personalnego oraz Ośrodkami Pomocy Społecznej w obszarze rozwoju osobistego lub/i zawodowego. Zrealizowałem staż w Zakładzie Lecznictwa Odwykowego „Szansa” w Pławniowicach Pracuję w zakresie uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz zachowań (hazard, seks, praca, zakupy, nowe technologie).


Celem terapii uzależnień jest poprawa funkcjonowania psychospołecznego osoby oraz wzbudzenie prozdrowotnej postawy w stosunku do siebie i poprawa relacji z innymi. Wzmacniamy motywację do działania oraz do zmiany obecnej sytuacji klienta tak, by miał poczucie kontroli i sprawstwa nad swoim życiem. Pracujemy nad wzrostem poczucia własnej wartości jak rozwiązywać sytuacje problemowe, i skąd czerpać energię w trudnych sytuacjach.


W swojej pracy kieruję się dewizą: „każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu”. Klient przychodzi do terapeuty PO-MOC, i tą MOC staram się odkryć w danej osobie.