Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Rafał Adamowski

Nasi specjaliści
file-niedziela-035-118.jpg

Psycholog, terapeuta uzależnień, coach. Prowadzi terapię indywidualną i podtrzymującą osób dorosłych.

Od 2003 roku zajmuje się pomocą psychologiczną. Ukończył psychologię na UMCS w Lublinie, specjalistyczne kursy w Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej oraz Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii. W trakcie procesu certyfikacji jako specjalista terapii uzależnień.

znany lekarz - Rafał Adamowski

Wybierz termin wizyty

Czwartek21 Luty
Piątek22 Luty
Sobota23 Luty
Niedziela24 Luty
Poniedziałek25 Luty
Wtorek26 Luty
Środa27 Luty
Czwartek28 Luty
Piątek1 Marca
Sobota2 Marca
Niedziela3 Marca
Poniedziałek4 Marca
Wtorek5 Marca
Środa6 Marca
Czwartek7 Marca
Piątek8 Marca
Sobota9 Marca
Niedziela10 Marca
Poniedziałek11 Marca
Wtorek12 Marca
Środa13 Marca
Czwartek14 Marca
Piątek15 Marca
Sobota16 Marca
Niedziela17 Marca
Poniedziałek18 Marca
Wtorek19 Marca
Środa20 Marca
Czwartek21 Marca
Piątek22 Marca


16:00


16:00


16:00


16:00


16:00Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, jak również specjalistyczne kursy w Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej w Krakowie, Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii w Lublinie. Aktualnie w procesie certyfikacyjnym jako specjalista terapii uzależnień przy Krajowym Biurze Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.


Od trzynastu lat współpracuję z firmami doradztwa personalnego oraz Ośrodkami Pomocy Społecznej w obszarze rozwoju osobistego lub/i zawodowego. Zrealizowałem staż w Zakładzie Lecznictwa Odwykowego „Szansa” w Pławniowicach Pracuję w zakresie uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz zachowań (hazard, seks, praca, zakupy, nowe technologie).


Celem terapii uzależnień jest poprawa funkcjonowania psychospołecznego osoby oraz wzbudzenie prozdrowotnej postawy w stosunku do siebie i poprawa relacji z innymi. Wzmacniamy motywację do działania oraz do zmiany obecnej sytuacji klienta tak, by miał poczucie kontroli i sprawstwa nad swoim życiem. Pracujemy nad wzrostem poczucia własnej wartości jak rozwiązywać sytuacje problemowe, i skąd czerpać energię w trudnych sytuacjach.


W swojej pracy kieruję się dewizą: „każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu”. Klient przychodzi do terapeuty PO-MOC, i tą MOC staram się odkryć w danej osobie.