Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Rafał Adamowski

Nasi specjaliści
file-niedziela-035-118.jpg

Ekspert rozwoju osobistego, certyfikowany trener biznesu, psycholog, coach, doradca zawodowy, mediator organizacyjny. Od 12 lat prowadzi warsztaty grupowe oraz sesje idywidualne. Wśród jego ważniejszych klientów znajdują się kadra kierownicza i pracownicy ORANGE SA, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, szeregu urzędów administracji publicznej, placówek służby zdrowia.

znany lekarz - Rafał Adamowski

Wybierz termin wizyty

Czwartek18 Lipca
Piątek19 Lipca
Sobota20 Lipca
Niedziela21 Lipca
Poniedziałek22 Lipca
Wtorek23 Lipca
Środa24 Lipca
Czwartek25 Lipca
Piątek26 Lipca
Sobota27 Lipca
Niedziela28 Lipca
Poniedziałek29 Lipca
Wtorek30 Lipca
Środa31 Lipca
Czwartek1 Sierpnia
Piątek2 Sierpnia
Sobota3 Sierpnia
Niedziela4 Sierpnia
Poniedziałek5 Sierpnia
Wtorek6 Sierpnia
Środa7 Sierpnia
Czwartek8 Sierpnia
Piątek9 Sierpnia
Sobota10 Sierpnia
Niedziela11 Sierpnia
Poniedziałek12 Sierpnia
Wtorek13 Sierpnia
Środa14 Sierpnia
Czwartek15 Sierpnia
Piątek16 Sierpnia

Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Swoje kompetencje poszerzałem kończąc studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie, na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

Uczestniczyłem w specjalistycznych szkoleniach w Moderator S. C. we Wrocławiu, Grupie TROP w Warszawie, Ośrodku „Mediatorzy.pl” w Warszawie, Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej w Krakowie.

Od 13 lat pracuję jako ekspert rozwoju osobistego, certyfikowany trener biznesu, coach, doradca zawodowy, mediator organizacyjny. Prowadzę warsztaty grupowe oraz sesje idywidualne.

Wśród moich klientów znajdują się mędzy innymi kadra kierownicza i pracownicy ORANGE SA, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA, Energa SA, Południowy Koncern Węglowy SA, Totalizator Sportowy Sp. z o.o., Rhneus Contract Logistics S.A., Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, szeregu urzędów administracji publicznej oraz placówek służby zdrowia.

W swojej pracy kieruję się dewizą: „każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu”.