Psychoterapia
Coaching
Psychiatria

Rafał Adamowski

Nasi specjaliści
file-niedziela-035-118.jpg

Ekspert rozwoju osobistego, certyfikowany trener biznesu, psycholog, coach, doradca zawodowy, mediator organizacyjny. Od 12 lat prowadzi warsztaty grupowe oraz sesje idywidualne. Wśród jego ważniejszych klientów znajdują się kadra kierownicza i pracownicy ORANGE SA, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, szeregu urzędów administracji publicznej, placówek służby zdrowia.

znany lekarz - Rafał Adamowski

Wybierz termin wizyty

Piątek24 Maja
Sobota25 Maja
Niedziela26 Maja
Poniedziałek27 Maja
Wtorek28 Maja
Środa29 Maja
Czwartek30 Maja
Piątek31 Maja
Sobota1 Czerwca
Niedziela2 Czerwca
Poniedziałek3 Czerwca
Wtorek4 Czerwca
Środa5 Czerwca
Czwartek6 Czerwca
Piątek7 Czerwca
Sobota8 Czerwca
Niedziela9 Czerwca
Poniedziałek10 Czerwca
Wtorek11 Czerwca
Środa12 Czerwca
Czwartek13 Czerwca
Piątek14 Czerwca
Sobota15 Czerwca
Niedziela16 Czerwca
Poniedziałek17 Czerwca
Wtorek18 Czerwca
Środa19 Czerwca
Czwartek20 Czerwca
Piątek21 Czerwca
Sobota22 Czerwca

Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Swoje kompetencje poszerzałem kończąc studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie, na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach.

Uczestniczyłem w specjalistycznych szkoleniach w Moderator S. C. we Wrocławiu, Grupie TROP w Warszawie, Ośrodku „Mediatorzy.pl” w Warszawie, Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej w Krakowie.

Od 13 lat pracuję jako ekspert rozwoju osobistego, certyfikowany trener biznesu, coach, doradca zawodowy, mediator organizacyjny. Prowadzę warsztaty grupowe oraz sesje idywidualne.

Wśród moich klientów znajdują się mędzy innymi kadra kierownicza i pracownicy ORANGE SA, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA, Energa SA, Południowy Koncern Węglowy SA, Totalizator Sportowy Sp. z o.o., Rhneus Contract Logistics S.A., Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, szeregu urzędów administracji publicznej oraz placówek służby zdrowia.

W swojej pracy kieruję się dewizą: „każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu”.